Trainingstijden

Trainingstijden

Donderdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Sc Everstein JO14-1 18.30 - 19.45 Sjoerd Laurman, Hugo Burggraaff, Klaas Hazendonk
  • Veld 4 gras trainingsveld
  • -
Sc Everstein JO17-1JM 18.30 - 19.45 Hendrikjan Post, Rogier Kers
  • -
Sc Everstein JO19-1 18.45 - 20.15 Peter Dussenbroek, Nader Mechichi
  • -
Sc Everstein 2 20.00 - 21.30 Reza Uitman
  • 8
  • -
Sc Everstein 1 20.15 - 21.45 Remko Versteeg, Frank Kers
  • 3
  • -
Sc Everstein 3 20.15 - 21.45 Pieter van Hazendonk, Wilco van Toorn
  • 4
  • -
Sc Everstein 4 20.15 - 21.45 Remko van Schayk, Corné den Braber
  • 5
  • -

Maandag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Sc Everstein JO8-1 18.30 - 19.30 Frank Kers
  • -
Sc Everstein JO9-1 18.30 - 19.30 Harry Harskamp
  • Veld 4 gras trainingsveld
  • Trainers Harry Harskamp en Robbie Morren
Sc Everstein JO9-2JM 18.30 - 19.30
  • Veld 4 gras trainingsveld
  • Trainers Patrick Wammes en Gerhold Runneboom
Sc Everstein JO12-1 18.30 - 19.45
  • -
Sc Everstein JO12-2 18.30 - 19.45 Peter Verwolf, Jeroen Witteveen
  • -
Sc Everstein MO15-1 18.30 - 19.45 Daniëlle van Genderen, June Bloks, Rianne van Dorp-van Hoogdalem
  • -
Sc Everstein VR1 19.30 - 21.00 Henk Altenberg
  • Veld 2 kunstgras
  • 4
  • -

Dinsdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Sc Everstein JO8-2 18.30 - 19.30 Nicolette de Macker
  • -
Sc Everstein JO14-1 18.30 - 19.45 Sjoerd Laurman, Hugo Burggraaff, Klaas Hazendonk
  • Veld 2 kunstgras
  • -
Sc Everstein JO17-1JM 18.30 - 19.45 Hendrikjan Post, Rogier Kers
  • -
Sc Everstein JO19-1 18.45 - 20.15 Peter Dussenbroek, Nader Mechichi
  • -
Sc Everstein 2 20.00 - 21.30 Reza Uitman
  • 8
  • -
Sc Everstein 1 20.15 - 21.45 Remko Versteeg, Frank Kers
  • 3
  • -

Woensdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Sc Everstein JO7-1 18.30 - 19.30 Frank Kers, Jesse Hogenhout
  • -
Sc Everstein JO8-1 18.30 - 19.30 Frank Kers
  • -
Sc Everstein JO9-1 18.30 - 19.30 Harry Harskamp
  • Veld 2 kunstgras
  • Trainers Harry Harskamp en Robbie Morren
Sc Everstein JO9-2JM 18.30 - 19.30
  • Veld 2 kunstgras
  • Trainers Patrick Wammes en Gerhold Runneboom
Sc Everstein JO12-1 18.30 - 19.45
  • -
Sc Everstein JO12-2 18.30 - 19.45 Peter Verwolf, Jeroen Witteveen
  • -
Sc Everstein MO15-1 18.30 - 19.45 Daniëlle van Genderen, June Bloks, Rianne van Dorp-van Hoogdalem
  • -
Sc Everstein VR1 19.30 - 21.00 Henk Altenberg
  • Veld 4 gras trainingsveld
  • 4
  • -
Sc Everstein 45+1 20.30 - 21.30 Kees Moorelisse
  • 8
  • -
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!