Cookie beleid SC Everstein

De website van SC Everstein is in technisch beheer van VoetbalAssist en gebruikt cookies om jouw bezoek makkelijker en persoonlijker te maken. Hieronder een overzicht van de noodzakelijke en optionele cookies waar je toestemming voor kunt geven. Lees ons cookiebeleid voor meer informatie.

Functionele cookies

Voor een goede werking van de website worden deze cookies altijd geplaatst.

Analytische cookies

Google analytics Toestaan Niet toestaan

Marketing cookies

Facebook Toestaan Niet toestaan

Trainingstijden

Trainingstijden

Donderdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Sc Everstein JO10-1 18.30 - 19.30 Frank Kers, Kevin Mol
  • -
Sc Everstein JO10-2 18.30 - 19.30 Thom Kooiman, Benji Kooiman, Wessel Scherpenzeel
  • -
Sc Everstein JO14-1 18.30 - 19.45 Ben Camp, Jesse Peeters, Ronny van Straaten
  • Veld 4 gras trainingsveld
  • -
Sc Everstein JO15-1 18.30 - 19.45 Sjoerd Laurman, Klaas Hazendonk, Mark Hoogendoorn
  • Veld 2 kunstgras
  • 10
  • -
Sc Everstein JO18-1 18.30 - 19.45 Rogier Kers, Mark Rietveld, Hendrikjan Post
  • -
Sc Everstein 1 19.45 - 21.15 Robin Berendsen, Ronald Meering
  • 3
  • -
Sc Everstein 2 20.00 - 21.30 Frank Kers, John Philipsen
  • 8
  • -
Sc Everstein 3 20.30 - 21.45 Pieter van Hazendonk, Wilco van Toorn, Yannick Middelkoop
  • 4
  • -
Sc Everstein 4 21.00 - 22.00 Corné den Braber, Remko van Schayk
  • 5
  • -

Maandag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Sc Everstein JO8-1 18.30 - 19.30 Robin Gevelaar, Alex Morren
  • -
Sc Everstein JO9-1 18.30 - 19.30 Nicolette de Macker, Jenke van Zanten
  • -
Sc Everstein JO12-1 18.30 - 19.30 Harry Harskamp, Harry van der Linden
  • -
Sc Everstein JO12-2 18.30 - 19.30 Gerhold Runneboom, Patrick Wammes
  • -
Sc Everstein MO13-1 18.30 - 19.30 Mohamed Amjahid, Dirk Vooijs
  • -
Sc Everstein MO17-1 19.30 - 20.45 Marc Werkhoven, Johan Scholman, Ralph van Essen, Nicolai van Collenburg
  • -
Sc Everstein VR1 19.30 - 21.00 Henk Altenberg
  • Veld 3 gras
  • 4
  • -

Dinsdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Sc Everstein JO10-1 18.30 - 19.30 Frank Kers, Kevin Mol
  • -
Sc Everstein JO10-2 18.30 - 19.30 Thom Kooiman, Benji Kooiman, Wessel Scherpenzeel
  • -
Sc Everstein JO14-1 18.30 - 19.45 Ben Camp, Jesse Peeters, Ronny van Straaten
  • Veld 2 kunstgras
  • -
Sc Everstein JO15-1 18.30 - 19.45 Sjoerd Laurman, Klaas Hazendonk, Mark Hoogendoorn
  • Veld 4 gras trainingsveld
  • 10
  • -
Sc Everstein JO18-1 18.30 - 19.45 Rogier Kers, Mark Rietveld, Hendrikjan Post
  • -
Sc Everstein 1 20.00 - 21.30 Robin Berendsen, Ronald Meering
  • 3
  • -
Sc Everstein 2 20.00 - 21.30 Frank Kers, John Philipsen
  • 8
  • -

Woensdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Sc Everstein JO8-1 18.30 - 19.30 Robin Gevelaar, Alex Morren
  • -
Sc Everstein JO9-1 18.30 - 19.30 Nicolette de Macker, Jenke van Zanten
  • -
Sc Everstein JO12-1 18.30 - 19.30 Harry Harskamp, Harry van der Linden
  • -
Sc Everstein JO12-2 18.30 - 19.30 Gerhold Runneboom, Patrick Wammes
  • -
Sc Everstein MO13-1 18.30 - 19.30 Mohamed Amjahid, Dirk Vooijs
  • -
Sc Everstein MO17-1 19.30 - 20.45 Marc Werkhoven, Johan Scholman, Ralph van Essen, Nicolai van Collenburg
  • -
Sc Everstein VR1 19.30 - 21.00 Henk Altenberg
  • Veld 4 gras trainingsveld
  • 4
  • -
Sc Everstein 45+1 20.00 - 21.00 Kees Moorelisse, Jeroen Mooijweer
  • 8
  • -
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!